Obserwatorzy

wtorek, 14 czerwca 2011

Flaga

Niech mnie ktoś uświadomi, dlaczego w tym sezonie modna jest flaga USA? Dlaczego nie Portoryko, Argentyny (ma takie ładne słoneczko), Chin, Rosji, Pakistanu, RPA czy innych krajów? Co jest w niej takiego niezwykle lansiarskiego, że trafia na koszulki, spodnie i masę innych dodatków i pierdół?
Chciałam zmontować posta, który prezentowałby ciuchy z printami innych flag, jednak (prócz zwykłych t-shirtów) udało mi się znaleźć jedną rzecz godną uwagi, i to niespecjalnie ze względu na motyw flagi... :]
Bądź co bądź jest to symbol państwowy, osobiście nie byłabym zachwycona, gdyby flaga Polski opinała jajca jakiegoś modela, albo wchłaniała pot ze spoconych stóp :] no ale co kraj to obyczaj, widocznie Amerykanie są z takiego obrotu sprawy zadowoleni :]Taki efekt "wintydż" możemy uzyskać oddając naszą koszulkę pod opiekę słusznej postury rolnika, który będzie ją przez 2 miesiące nosić podczas prac polowo - gospodarczych :] i nie trzeba wydawać kasy na metkę :D :


A to doskonała propozycja na lato dla tych, którzy mimo wszystko nie potrafią rozstać się ze skarpetkami - możesz nosić skarpetki do sandałów i dalej być trendy! Niewiarygodne! :] :


No dobra, teraz koniec żartów, czas na American Dream :D

                                DollBoutiqe - http://www.dollboutique.co.uk/shop/index.php?mktsrc=PIE001
                                                                        ...i reszta :)


1 komentarz:

  1. wszędzie motyw flagi, aż chce się cos mieć :) super inspiracje :)

    zapraszam do mnie!

    OdpowiedzUsuń

add some more! <3